Angielski dla dzieci w wieku 10-14 lat - Ostrów Wielkopolski

Angielski dla dzieci w wieku 10-14

Dlaczego warto wybrać nasz kurs?

• Kurs Angielski dla dzieci w wieku 10-14 lat nastawiony jest na rozwój umiejętności komunikowania się w języku angielskim,
  • pracujemy w małej, sześcioosobowej grupie, dzięki czemu każdy uczeń otrzymuje wsparcie od nauczyciela,
  • zajęcia zawierają elementy zabawy, co buduje pozytywne nastawienie do języka,
  • uczeń otrzymuje przygotowane przez nas dodatkowe materiały, dzięki którym może powtarzać materiał w domu.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

W dzisiejszych czasach umiejętności komunikowania się w języku angielskim są niezbędne. W naszej szkole dbamy, aby dzieci mogły rozwijać umiejętność mówienia zarówno w konwersacjach z nauczycielem i kolegami jak i ustnych prezentacjach. Liczba uczestników kursu to maksymalnie sześć osób, ponieważ w małej grupie uczeń ma więcej czasu na aktywne używanie języka. Ponadto, staramy się, aby uczniowie czuli się w naszej szkole dobrze i przychodzili na zajęcia z przyjemnością. Dlatego właśnie w trakcie zajęć wykorzystujemy elementy zabawy oraz gry, które uatrakcyjniają naukę języka. Dodatkowo każdy z naszych uczniów otrzymuje materiały do pracy w domu, co sprawia, że może na bieżąco powtarzać przyswojony materiał.

Cennik

Prosimy o zapoznanie się z CENNIKIEM naszych kursów. Zapisu na zajęcia można dokonać telefonicznie, mailowo, lub za pośrednictwem Messengera.