Kurs dla dzieci Przedszkole- Szkoła Językowa Ostrów Wielkopolski

Angielski dla dzieci w wieku 3-6

Angielski dla dzieci w wieku 3-6 lat

Czym wyróżnia się kurs dla najmłodszych?

• Kurs angielski dla dzieci w wieku 3-6 lat daje solidną bazę językową na następne etapy edukacyjne
  • w małej, sześcioosobowej grupie nauczyciel ma więcej czasu dla Twojego dziecka
  • kurs angażuje wszystkie zmysły poprzez zabawy muzyczne, zabawy ruchowe, plastyczne oraz wykorzystanie prawdziwych przedmiotów,
  • wierszyki i piosenki ułatwiają zapamiętywanie słów i zdań oraz przyczyniają się do nauki prawidłowej wymowy,
  • rodzic otrzymuje dodatkowe materiały do powtórek w domu,
  • dziecko ma możliwość korzystania z aplikacji do nauki słówek i piosenek.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

Kurs angielski dla dzieci w wieku 3-6 lat sprawi, że nauka języka angielskiego będzie niezwykle efektywna i przyjemna. Kurs dla dzieci przedszkolnych obejmuje angażujące gry i zabawy językowe, a także zabawy muzyczne i ruchowe oraz zadania plastyczne. Podczas lekcji uczymy się wierszyków oraz piosenek, dzięki którym łatwiej zapamiętać nowe słowa i zwroty. Te elementy sprawiają, że przedszkolaki uczą się swobodnie mówić o sobie i o rzeczach z najbliższego otoczenia. Ponadto oswajają się z językiem angielskim i budują solidną bazę językową przygotowującą je do nauki na następnych etapach edukacji.

Cechą kursów dla dzieci w naszej szkole jest nowatorskie, multisensoryczne podejście do nauczania. Oznacza to, że w trakcie zabaw językowych dzieci wykorzystują wszystkie zmysły, co ułatwia im szybsze zapamiętywanie materiału.

Zależy nam, aby dzieci wynosiły jak najwięcej z zajęć, dlatego lekcje odbywają się wyłącznie w małych grupach.

W nauczaniu dzieci wykorzystujemy specjalnie przygotowane kolorowe materiały do zabaw i gier, a także materiały video. Rodzice dzieci uczestniczących w kursie mogą wspomagać dzieci w uczeniu się korzystając z aplikacji Bebop Band zawierającej materiały do powtórek i ćwiczenia w domu. Aplikacja wspierająca nauczanie jest darmowa i można ją pobrać z -> App Store lub -> Google Play.

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z CENNIKIEM KURSÓW dla dzieci w naszej szkole. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat kursów dla najmłodszych lub zapisać dziecko na kurs zapraszamy do KONTAKTU.