Angielski dla dzieci w wieku 3-6

Dlaczego nasze kursy są atrakcyjne?

Nasz kurs to:

• całe bogactwo aktywności wspomagających uczenie się, takich jak piosenki, ruch, wierszyki, historyjki,
  • zabawy i gry językowe,
  • zajęcia angażujące wszystkie zmysły,
  • aplikacja z animacjami, piosenkami i grami dla ucznia,
  • przesympatyczni bohaterowie kursu uwielbiani przez dzieci,
  • autorskie materiały powtórkowe,
  • aż 50 minut zajęć i 35 spotkań w roku szkolnym!
Angielski dla dzieci - Beata i Natalia

Czy warto zapisać dziecko na kurs?

Jeśli chcesz poczuć klimat naszej szkoły lub obawiasz się, czy Twoje dziecko powinno już rozpocząć naukę języka obcego skorzystaj z możliwości udziału w lekcji próbnej. Zapisy telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem messenger’a.

bebetter.edu@gmail.com

Czym wyróżnia się nasz kurs?

• Kurs angielski dla dzieci w wieku 3-6 lat daje solidną bazę językową na następne etapy edukacyjne ,
  • w małej, sześcioosobowej grupie nauczyciel ma więcej czasu dla Twojego dziecka,
  • kurs angażuje wszystkie zmysły poprzez zabawy muzyczne, zabawy ruchowe, plastyczne oraz wykorzystanie prawdziwych przedmiotów,
  • wierszyki i piosenki ułatwiają zapamiętywanie słów i zdań oraz przyczyniają się do nauki prawidłowej wymowy,
  • rodzic otrzymuje dodatkowe materiały do powtórek w domu,
  • dziecko ma możliwość korzystania z aplikacji zawierającej piosenki, animacje i gry.
Angielski dla dzieci - Beata i Natalia

Więcej o kursie dla dzieci od 3 roku życia

Kurs angielski dla dzieci w wieku 3-6 lat sprawi, że nauka języka angielskiego będzie niezwykle efektywna i przyjemna. Kurs dla dzieci przedszkolnych obejmuje angażujące gry i zabawy językowe, a także zabawy muzyczne i ruchowe oraz zadania plastyczne. Podczas lekcji uczymy się wierszyków oraz piosenek, dzięki którym łatwiej zapamiętać nowe słowa i zwroty. Te elementy sprawiają, że przedszkolaki uczą się swobodnie mówić o sobie i o rzeczach z najbliższego otoczenia. Ponadto oswajają się z językiem angielskim i budują solidną bazę językową przygotowującą je do nauki na następnych etapach edukacji.

Cechą kursów dla dzieci w naszej szkole jest nowatorskie, multisensoryczne podejście do nauczania. Oznacza to, że w trakcie zabaw językowych dzieci wykorzystują wszystkie zmysły, co ułatwia im szybsze zapamiętywanie materiału.

Zależy nam, aby dzieci wynosiły jak najwięcej z zajęć, dlatego lekcje odbywają się wyłącznie w małych grupach.

W nauczaniu dzieci wykorzystujemy specjalnie przygotowane kolorowe materiały do zabaw i gier, a także materiały video. Rodzice dzieci uczestniczących w kursie mogą wspomagać dzieci w uczeniu się korzystając z aplikacji zawierającej materiały do powtórek i ćwiczenia w domu. Aplikacja wspierająca nauczanie jest dodatkiem do kursu.

Lekcje próbne

Lekcje próbne odbywają się co roku na początku września w godzinach popołudniowych. Aby dziecko mogło wziąć udział w lekcji próbnej konieczny jest zapis, ponieważ w zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 6 osób.

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z CENNIKIEM KURSÓW dla dzieci w naszej szkole. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat kursów dla najmłodszych lub zapisać dziecko na kurs zapraszamy do KONTAKTU.