Kurs angielski dla dzieci - Ostrów Wielkopolski

Angielski dla dzieci w wieku 7-9

Angielski dla dzieci w wieku 7-9 lat - Szkoła językowa - Ostrów Wielkopolski

Jakie są zalety tego kursu?

• Angielski dla dzieci od 7-9 roku życia to kurs, który kładzie duży nacisk na rozwój umiejętności komunikowania się,
  • koncentruje się na poszerzaniu zasobu słownictwa,
  • pracując w małej grupie nauczyciel poświęci więcej czasu Twojemu dziecku,
  • nauka zawiera elementy zabawy, dzięki czemu dziecko z przyjemnością uczestniczy w lekcjach,
  • nieodłączną częścią kursu są piosenki, które ułatwią zapamiętywanie słówek i gramatyki.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

Dzieci klas młodszych zapraszamy na kurs nastawiony na rozwijanie zasobu słownictwa oraz umiejętności komunikacyjnych. Kurs angielski dla dzieci w wieku 7-9 zapewnia solidne podstawy do rozwijania języka w klasach starszych.

Naszym podstawowym założeniem jest sprawić, aby dziecko jak najwięcej wyniosło z lekcji. Dlatego pracujemy tylko w małych, maksymalnie sześcioosobowych grupach. W trakcie lekcji dzieci angażują się w gry i zabawy językowe. Stwarzają one pozytywną atmosferę sprzyjającą zapamiętywaniu nowych słów i zwrotów. Chcemy aby dzieci bez obaw mówiły po angielsku, dlatego już od pierwszej lekcji uczymy je mówić pełnymi zdaniami.

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z CENAMI KURSÓW. Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji na temat kursu języka angielskiego dla dzieci to zapraszamy do KONTAKTU.

Messenger

m.me/bebetteredu