O nas - Szkoła Językowa Ostrów Wielkopolski - Kursy języka angielskiego

Be a better English speaker!

– to nasza dewiza. Chcemy aby Twój angielski był coraz lepszy, bez względu na to ile masz lat i jakie predyspozycje językowe posiadasz. Zajmujemy się nauczaniem osób w każdym wieku. Jeśli poszukujesz lekcji dla siebie lub swojego dziecka, lekcji na poziomie zaawansowanym lub przygotowania do egzaminów, wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Nasz zespół to nauczyciele z doświadczeniem i pasją. Każdy z nas ma minimum 5 lat doświadczenia w nauczaniu i każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie.

Jeden etap nauki z nami trwa 10 miesięcy, a na zajęciach spotykamy się raz w tygodniu. Nauczyciel kieruje Twoim uczeniem się i podpowiada jak osiągnąć maksymalne efekty. Tylko tyle – 10 miesięcy wystarczy, aby dotrzeć do celu – wskoczyć o jeden stopień wyżej w poziomie zaawansowania.

Nauczamy języka angielskiego bo wierzymy, że każdy może osiągnąć językowy sukces dzięki dobremu nastawieniu, odpowiednim metodom, dostosowanym do wieku i potrzeb materiałom oraz systematycznej pracy.  Jesteśmy przekonani, że nasze metody są skuteczne i wzniosą Cię na wyżyny Twoich możliwości!

Nasze kursy prowadzimy w naszej siedzibie w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Piłsudskiego 81b. Łatwo znaleźć naszą szkołę korzystając ze wskazówek w zakładce Lokalizacja – przejdź do zakładki

Natalia

Prowadzę kursy językowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi od ponad 10 lat.

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunkach Filologia Angielska oraz Pedagogika Wczesnoszkolna z Językiem Angielskim, a także Zarządzanie Komunikacją i Informacją Medialną.

Moją pasją, oprócz nauczania, są muzyka i śpiew. W najnowszym projekcie pragnę połączyć muzykę i język. Płyta z piosenkami do nauki języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, ukaże się wkrótce! 😊

Beata

Specjalistka od nauczania dzieci, która zawsze ma pełną głowę pomysłów, aby dzieci chętnie uczyły się języka angielskiego😊 Angażujące gry i zabawy są nieodłączną częścią jej zajęć! 😊

Jest absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Kaliszu z 7 letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży.

W wolnych chwilach trenuje aerobic i taniec. Potrafi także pięknie śpiewać, co słychać na jej lekcjach! 🙂

Joasia

Nauczanie dzieci jest jej wielką pasją i talentem. Potrafi stworzyć pozytywną atmosferę, która wpływa na szybkie przyswajanie słówek, piosenek i zwrotów.

Jest absolwentką Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu.

ul. Piłsudskiego 81 B
63-400 Ostrów Wielkopolski