O nas

Be Better!

– to nasza dewiza. Chcemy aby Twój język był coraz lepszy, bez względu na to ile masz lat i jakie predyspozycje językowe posiadasz. Zajmujemy się nauczaniem osób w każdym wieku – w ofercie posiadamy kursy językowe dla dzieci od 3 roku życia, angielski dla przedszkolaków, zajęcia dla uczniów szkół podstawowych, kursy dla starszych nastolatków i oraz lekcje indywidualne dla dorosłych. Jeśli poszukujesz kursu językowego dla siebie lub swojego dziecka, zajęć na poziomie zaawansowanym lub przygotowania do egzaminu ósmoklasisty lub egzaminu maturalnego, wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Nasz zespół lektorski to nauczyciele z doświadczeniem i pasją. Każdy z nas ma kilka lub kilkanaście lat doświadczenia w nauczaniu języka i każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. 

Naszą pasją jest nauczanie bo wierzymy, że każdy może osiągnąć językowy sukces dzięki dobremu nastawieniu, odpowiednim metodom, dostosowanym do wieku i potrzeb materiałom oraz systematycznej pracy. Jesteśmy przekonani, że nasze metody są skuteczne i wzniosą Cię na wyżyny Twoich możliwości! 

Nasza szkoła językowa prowadzi kursy w swojej siedzibie w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Piłsudskiego 81b. Łatwo nas znaleźć korzystając ze wskazówek w zakładce Lokalizacja – przejdź do zakładki

Jak nauczamy?

Kształtujemy język naszych kursantów poprzez stosowanie odpowiednich metod i różnorodnych form zajęć.

TPR czyli metoda reagowania całym ciałem, która ułatwia zapamiętywanie oraz rozumienie słów i zdań.

Nauka przez zabawę.

Znana na całym świecie metoda komunikatywna, która rozwija umiejętność porozumiewania się w języku obcym. 

Strefa ucznia

Materiały i informacje dla kursantów, które ułatwią współpracę i naukę.

Sobotnie zajęcia dla najmłodszych.

Wakacyjne warsztaty językowo-muzyczne i plastyczne.

Nasza kadra

Natalia Iwanek-Nowakowska Szkoła Języka Angielskiego Be Better s

Natalia

Nauczycielka języka angielskiego.
Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunkach Filologia Angielska oraz Pedagogika Wczesnoszkolna z Językiem Angielskim oraz Zarządzanie Komunikacją i Informacją Medialną.

Pasjonatka nauczana i śpiewu. 😊

Beata Pawlaczyk - Szkoła Języka Angielskiego Be Better s

Beata

Lektorka języka angielskiego.
Specjalistka od nauczania dzieci, która zawsze ma pełną głowę pomysłów, aby dzieci chętnie uczyły się języka angielskiego😊 Angażujące gry i zabawy są nieodłączną częścią jej zajęć! 😊
Jest absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Kaliszu z 7 letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży.
W wolnych chwilach trenuje aerobic i taniec. Potrafi także pięknie śpiewać, co słychać na jej lekcjach! 🙂

Joanna Szymkowiak - Szkoła Języka Angielskiego Be Better s

Joasia

Nauczycielka języka angielskiego.
Nauczanie dzieci jest jej wielką pasją i talentem. Potrafi stworzyć pozytywną atmosferę, która wpływa na szybkie przyswajanie słówek, piosenek i zwrotów.
Jest absolwentką Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Paulina Iwanek - Szkoła Języka Angielskiego Be Better s

Paulina

Specjalistka od projektowania i grafiki, która dba o dostarczanie materiałów dodatkowych dla naszych uczniów. Zarządza social mediami szkoły i szybkim przepływem informacji, a także tworzy fantastyczne teledyski do naszych szkolnych piosenek.

Nasza Szkoła Językowa

Nasza szkoła składa się z trzech pomieszczeń w pełni dostosowanych do zajęć językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Adres

ul. Piłsudskiego 81 B
63-400 Ostrów Wielkopolski

Telefon

795 180 800

E-mail

bebetter.edu@gmail.com