Be a better English speaker!

– to nasza dewiza. Chcemy aby Twój angielski był coraz lepszy, bez względu na to ile masz lat i jakie predyspozycje językowe posiadasz. Wierzymy, że każdy może osiągnąć językowy sukces dzięki dobremu nastawieniu, odpowiednim metodom, dostosowanym do wieku i potrzeb materiałom oraz systematycznej pracy.

Nasz zespół to nauczyciele z doświadczeniem i pasją. Zajmujemy się nauczaniem osób w każdym wieku. Jeśli poszukujesz lekcji dla siebie lub swojego dziecka, korepetycji, zajęć indywidualnych, lekcji na poziomie zaawansowanym lub przygotowania do egzaminów, wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Poznaj naszych lektorów

Natalia Iwanek - Lektor - Szkoła Języka Angielskiego Be Better

Natalia

Szkołę Języka Angielskiego Be Better założyłam trzy lata temu. Z dużą satysfakcja prowadzę kursy językowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi od ponad dziesięciu lat.

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunkach Filologia Angielska oraz Pedagogika Wczesnoszkolna z Językiem Angielskim, a także Zarządzanie Komunikacją i Informacją Medialną.

Moją pasją, oprócz nauczania, są muzyka i śpiew. W najnowszym projekcie pragnę połączyć muzykę i język. Płyta z piosenkami do nauki języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, ukaże się wkrótce! 😊

Beata - lektor języka angielskiego - Szkoła Języka Angielskiego Be Better

Beata

Specjalistka od nauczania dzieci, która zawsze ma pełną głowę pomysłów, aby dzieci chętnie uczyły się języka angielskiego😊 Angażujące gry i zabawy są nieodłączną częścią jej zajęć! 😊

Jest absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Kaliszu z 5 letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży.

W wolnych chwilach trenuje aerobic i taniec. Potrafi także pięknie śpiewać, co słychać na jej lekcjach! 🙂

Monika

Nauczanie dzieci jest jej wielką pasją i talentem. Potrafi stworzyć pozytywną atmosferę, która wpływa na szybkie przyswajanie słówek, piosenek i zwrotów.

Jest absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Kaliszu. Od 5 lat zajmuje się nauczaniem dzieci i młodzieży. a od roku także dorosłych.

Od niedawna jest mamą Emilki, poza którą nie widzi świata. 🙂

ul. Piłsudskiego 81 B
63-400 Ostrów Wielkopolski