Jednodniowe warsztaty letnie dla dzieci

Zapraszamy na kreatywne warsztaty całodniowe, pełne zabaw, twórczych zadań i aktywności 🙂 Spędzamy czas zarówno w budynku naszej szkoły jak i na powietrzu. Zabawy ruchowe pełne śmiechu, kreatywne prace plastyczne, spacer do lasu czy piknik w parku – to i jeszcze więcej czeka nas przez cały wakacyjny tydzień! 🙂

8-12 lipca

godz. 8.00 - 16.00

Koszt - 1 dzień - 120 zł
5 dni - rabat 10%

Leśni Przyjaciele

Poznamy leśnych przyjaciół i będziemy rozpoznawać ich odgłosy! Zagramy w naturalne bingo i będziemy bawić się w kalambury. Podczas wycieczki do lasu zamienimy się w prawdziwych detektywów – zbierzemy próbki , które wykorzystamy do stworzenia pracy plastycznej! 

Dzień 1 - Leśni Przyjaciele - Warsztaty jednodniowe dla dzieci

Kosmos

Przygotujemy się do kosmicznego lotu poprzez poznanie układu słonecznego. „Wylecimy” na księżyc gdzie zatańczymy kosmiczne tańce. Stworzymy galaktykę w słoiku. 

Dzień 2 - Kosmos - Warsztaty Jednodniowe dla dzieci

Muzyczni odkrywcy

Poznamy instrumenty muzyczne i pobawimy się w rytmiczne zabawy. Zaśpiewamy piosenki przy akompaniamecie instrumentów. Zatańczymy Zumbę i pobawimy się w hiszpańskie gry taneczne. Stworzymy własny instrument muzyczny.

Dzień 4 - Muzyczni odkrywcy - Warsztaty jednodniowe dla dzieci

Gry planszowe

Stworzymy wspólnie ogromną planszówkę i pomysłowo ją ozdobimy. Przetestujemy naszą grę na pikniku w parku. Pozwolimy „zagrać” naszej wyobraźni i stworzymy przepiękne prace plastyczne. 

Dzień 3 - Gry planszowe - Warsztaty jednodniowe dla dzieci

Kolorowy Świat smoków

Pobawimy się w skoczną chińską zabawę „Gat Frei Gei” oraz w chińskie posągi. Zrobimy własne latawce. Nauczymy się pisać chińskie znaki i stworzymy kolorowego smoka. 

Dzień 5 - Kolorowy Świat Chińskich smoków - Warsztaty jednodniowe dla dzieci

Podczas warsztatów każde dziecko ma zapewniony obiad oraz podwieczorek. Drugie śniadanie dzieci przynoszą ze sobą z domu. Prosimy o dostosowanie stroju do pogody danego dnia. * W trakcie warsztatów dzieci podlegają ubezpieczeniu NNW.

Warsztaty jednodniowe dla dzieci od 5-10 lat

Program warsztatów

Zapoznaj się ze szczegółowym programem warsztatów na każdy dzień:

Zarezerwuj miejsce na warsztatach:

Chcesz wiedzieć więcej o warsztatach?

Zapraszamy do kontaktu:

795 180 800

bebetter.edu@gmail.com

Piłsudskiego 81B,
Ostrów Wielkopolski