Zapisy na kursy języka angielskiego 2020/2021

Rozpoczęły się zapisy na kursy języka angielskiego 2020/2021. W nowym roku szkolnym wracamy do zajęć stacjonarnych. W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów i lektorów wprowadzamy obostrzenia sanitarne zgodne z obowiązującymi przepisami.

Uwaga! W przypadku zakazu spotkań jesteśmy przygotowane do natychmiastowego przejścia na zajęcia online 🙂

Wszystkie kursy prowadzone są w grupach 6-osobowych. Liczba miejsc ograniczona!

Zapisz się:

Messenger

m.me/bebetteredu

Telefon

795 180 800

E-mail

bebetter.edu@gmail.com

Jakie kursy oferujemy?

Angielski dla dzieci 3-5

 • nowoczesny i angażujący kurs dla najmłodszych, który wprowadzi dziecko w świat języka,
 •  dziecko będzie uczyło się w naturalny dla niego sposób dzięki przyjaznym aktywnościom takim jak piosenki, ruch, wierszyki, historyjki,  gry,
 • zaangażujemy wszystkie zmysły, 
 • sprawimy, że dziecko będzie skupione przez cały czas trwania zajęć,
 • kurs z dostępem do aplikacji z piosenkami, animacjami i grami, dzięki którym dziecko może mieć kontakt z językiem w domu,
 • otrzymasz dodatkowe materiały do powtórek przygotowane specjalnie dla naszych kursantów.

Klasy 0-3

 • rozwijanie umiejętności komunikowania się, słuchania i pisania w języku angielskim,
 • poszerzanie słownictwa,
 • lekcje z elementami zabawy, dzięki czemu dzieci chętnie uczestniczą w lekcjach,
 • interesujące historyjki, 
 • dodatkowe zadania online, dostęp do piosenek i 
 • dziecko otrzyma dodatkowe materiały do powtórek przygotowane specjalnie dla naszych kursantów.

Klasy 4-6

Klasy 4-6 stanowią nie lada wyzwanie dla ucznia, ale z nami można przejść przez ten etap bezboleśnie! Wytłumaczymy i przećwiczymy niezbędne zagadnienia gramatyczne,  podszkolimy słownictwo, a co najważniejsze rozwiniemy umiejętność mówienia i rozumienia w języku angielskim.

Klasy 7-8 - Egzamin ósmoklasisty

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Przez dwa lata przyswoimy zagadnienia i słownictwo niezbędne do zdania egzaminu ósmoklasisty, wykonamy liczne ćwiczenia egzaminacyjne, nie zabraknie też małej odskoczni w postaci krótkich gier i zabaw dla nastolatków. 

W ciągu roku bezpłatnie przeprowadzimy próbne egzaminy, dzięki którym sprawdzisz czy robisz postępy! 🙂

A2, B1 - Szkoła Ponadpodstawowa

Dwa poziomy kursów dla starszych nastolatków. Angażująca tematyka skłaniająca do dyskusji, rozwój umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem, odrobina pisania i gramatyki, a to wszystko po to, żeby nauka angielskiego była efektywna i przyjemna. 

Kurs języka angielskiego dla dorosłych

Rozwiń skrzydła, aby móc swobodnie porozumiewać się z obcokrajowcami w języku angielskim. Kurs języka angielskiego dla dorosłych oparty na komunikatywnym podejściu do nauczania. Metoda komunikatywna jest najbardziej efektywną i znaną na całym świecie metodą nauczania języka angielskiego. Rozwijaj wszystkie 4 sprawności językowe – mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.  Ucz się myśleć po angielsku i używać go na co dzień! 

Kurs języka angielskiego dla zaawansowanych

Kurs języka angielskiego dla dorosłych na poziomie zaawansowanym oparty jest na autentycznych materiałach. Ucz się w naturalny sposób, poprzez zanurzenie w języku. Zgłębiaj wiedzę na różne ciekawe tematy wyłącznie w języku angielskim. Dyskutuj z grupą i nauczycielem po angielsku tak, jakbyś robił to ze znajomym z zagranicy. Fantastyczna metoda dzięki której poszerzysz swoją wiedzę, słownictwo i poprawisz swoje umiejętności komunikowania się w języku angielskim.